Czy Twój program do księgowania potrafi to, co Taxomatic?

UWAGA! JUŻ CZAS ROZLICZYĆ PIT za 2019!: Kliknij i pobierz darmowy program

Na rynku programów do samodzielnego księgowania online można znaleźć sporo propozycji różnych wydawców. Nie wszystkie jednak są godne uwagi. Istnieją przecież takie programy, które nie zawierają w sobie wszystkich potrzebnych nam funkcji, przez co ślepo błądzimy i poszukujemy nowych, które owe funkcje posiadają. Dziś możemy postawić na Taxomatic i nie żałować decyzji.
Jeśli testujesz coraz to inne programy do księgowania lub męczysz się ze swoim obecnym, bo:
– nie zawiera wszystkich potrzebnych Ci funkcji,
– wolno lub nieprecyzyjnie działa,
– jest nieprzejrzysty i trudno się z niego korzysta,
– boisz się o bezpieczeństwo danych,
-(wpisz własny powód),
to możesz wreszcie odetchnąć. Wypróbuj program Taxomatic i ciesz się wygodą użytkowania, kompletnością opcji, aktualnością prawną, oraz wieloma dodatkowymi rzeczami!

Dlaczego Taxomatic?

A dlaczego nie? Program zawiera w sobie wszystkie potrzebne do prowadzenia historii finansowej firmy narzędzia. Znajdziemy w nim zarówno funkcje pozwalające na generowanie nowych faktur oraz skanowanie i przechowywanie faktur starszych. Dodatkowo możemy liczyć na zakładki, w których stworzymy listę naszych wydatków oraz wpływów. Dzięki nim zadbamy o budżet lepiej niż dotychczas. Warto pamiętać również o możliwości prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, jeśli rozliczamy się na jej zasadach. Co ważne – Taxomatic pozwala również na tworzenie druków i wszelkich potrzebnych dokumentów, które składamy w urzędach. Nie można zapominać o dodatkowej opcji raportów i analiz, które stworzy dla nas narzędzie. Wydawać by się mogło, że to już wszystko. Nic bardziej mylnego.

Wnętrze programu Taxomatic. Źródło: taxomatic.pl/o-programie

Program Taxomatic zawiera dodatkowo opcje tworzenia baz danych składających się z informacji na temat naszych Kontrahentów, Pracowników oraz towarów i usług, które oferujemy. Dzięki nim nasze zadania wykonamy szybciej i będziemy mieli pewność, że nie pomyliliśmy się, wypisując którąś z kolei fakturę.

Bezpieczeństwo? Nie musisz się o nie martwić

Taxomatic to program bezpieczny zarówno dla naszych danych, portfela jak i dla nas samych. Po pierwsze – warto wiedzieć, że wszelkie przepisy prawne dotyczące podatków i prowadzenia firmy, są w programie wprowadzane na bieżąco, dlatego możemy mieć pewność o aktualności narzędzia. Po drugie – nasze dane i dokumenty (a więc bazy, które tworzymy oraz faktury, które przechowujemy) są nienaruszalne dla osób z zewnątrz. Masz do nich dostęp tylko Ty. Taxomatic korzysta z technologii bezpieczeństwa opartych na SSL Secure oraz Microsoft Azure, co stanowi gwarancję zaufania. I to powinno wystarczyć nam, by zacząć korzystać z Taxomatic.

Komentarze