Czy Twój program do księgowania potrafi to, co Taxomatic?

Na rynku programów do samodzielnego księgowania online można znaleźć sporo propozycji różnych wydawców. Nie wszystkie jednak są godne uwagi. Istnieją przecież takie programy, które nie zawierają w sobie wszystkich potrzebnych nam funkcji, przez co ślepo błądzimy i poszukujemy nowych, które owe funkcje posiadają. Dziś możemy postawić na Taxomatic i nie żałować decyzji.
Jeśli testujesz coraz to inne programy do księgowania lub męczysz się ze swoim obecnym, bo:
– nie zawiera wszystkich potrzebnych Ci funkcji,
– wolno lub nieprecyzyjnie działa,
– jest nieprzejrzysty i trudno się z niego korzysta,
– boisz się o bezpieczeństwo danych,
-(wpisz własny powód),
to możesz wreszcie odetchnąć. Wypróbuj program Taxomatic i ciesz się wygodą użytkowania, kompletnością opcji, aktualnością prawną, oraz wieloma dodatkowymi rzeczami!

Dlaczego Taxomatic?

A dlaczego nie? Program zawiera w sobie wszystkie potrzebne do prowadzenia historii finansowej firmy narzędzia. Znajdziemy w nim zarówno funkcje pozwalające na generowanie nowych faktur oraz skanowanie i przechowywanie faktur starszych. Dodatkowo możemy liczyć na zakładki, w których stworzymy listę naszych wydatków oraz wpływów. Dzięki nim zadbamy o budżet lepiej niż dotychczas. Warto pamiętać również o możliwości prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, jeśli rozliczamy się na jej zasadach. Co ważne – Taxomatic pozwala również na tworzenie druków i wszelkich potrzebnych dokumentów, które składamy w urzędach. Nie można zapominać o dodatkowej opcji raportów i analiz, które stworzy dla nas narzędzie. Wydawać by się mogło, że to już wszystko. Nic bardziej mylnego.

Wnętrze programu Taxomatic. Źródło: taxomatic.pl/o-programie

Program Taxomatic zawiera dodatkowo opcje tworzenia baz danych składających się z informacji na temat naszych Kontrahentów, Pracowników oraz towarów i usług, które oferujemy. Dzięki nim nasze zadania wykonamy szybciej i będziemy mieli pewność, że nie pomyliliśmy się, wypisując którąś z kolei fakturę.

Bezpieczeństwo? Nie musisz się o nie martwić

Taxomatic to program bezpieczny zarówno dla naszych danych, portfela jak i dla nas samych. Po pierwsze – warto wiedzieć, że wszelkie przepisy prawne dotyczące podatków i prowadzenia firmy, są w programie wprowadzane na bieżąco, dlatego możemy mieć pewność o aktualności narzędzia. Po drugie – nasze dane i dokumenty (a więc bazy, które tworzymy oraz faktury, które przechowujemy) są nienaruszalne dla osób z zewnątrz. Masz do nich dostęp tylko Ty. Taxomatic korzysta z technologii bezpieczeństwa opartych na SSL Secure oraz Microsoft Azure, co stanowi gwarancję zaufania. I to powinno wystarczyć nam, by zacząć korzystać z Taxomatic.

Komentarze