Urząd Skarbowy Parczew

Urząd Skarbowy Parczew

Urząd Skarbowy w Parczewie

Urząd Skarbowy
ul. Żabia 2a
21-200 Parczew

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7:15 – 18:00
Wtorek 7:15 – 15:15
Środa 7:15 – 15:15
Czwartek 7:15 – 15:15
Piątek 7:15 – 15:15

Numer telefonu do Urzędu Skarbowego

tel. 83 3541071
fax. 83 3543930

Urząd Skarbowy Parczew
Urząd Skarbowy w Parczewie (fot. Google)

e-mail

us2615@lb.mofnet.gov.pl

Numery Kont

CIT – 64 1010 1339 0057 6022 2100 0000
VAT – 14 1010 1339 0057 6022 2200 0000
PIT – 61 1010 1339 0057 6022 2300 0000
Pozostałe dochody z tytułu podatkowych i niepodatkowych należności budżetowych
55 1010 1339 0057 6022 2700 0000
Karta podatkowa, PCC, podatek od spadków i darowizn
71 1010 0055 0200 6150 0007 0000

Zasięg terytorialny:

Urząd Skarbowy w Parczewie obsługuje mieszkańców miejscowości Amelin, Antopol, Augustówka, Babianka, Barwinów, Bednarzówka, Białka, Bohutyn, Bojary, Borki, Brudno, Buradów, Chałupne, Chmielów, Cichostów, Cichostów-Kolonia, Czarny Las, Czeberaki, Czerniów, Czołoma, Czortówka, Dawidy, Dębowa Kłoda, Działyń, Feliksów, Gęś, Glinny Stok, Górki, Góry Brzeziny, Grabówka, Gródek Szlachecki, Hanów, Holendernia, Hołodyska, Hołowno, Horodyszczan, Izabelin, Jabłoń, Jabłoń, Janówka, Jasionka, Jasionka Druga, Jasionka Pierwsza, Jasionka Trzecia, Jezioro, Juliopol, Juliopol-Kolonia, Kalinka, Kaniuki, Karolin, Kobylak, Koczergi, Kodeniec, Kolano, Kolano-Kolonia, Komarne, Komarówka, Kopina, Korona, Kostry, Kostry Wąskie, Kropiwki, Królewski Dwór, Krzywowierzba-Kolonia, Kudry, Laski, Leitnie, Lejno, Leoncin, Leonówka, Libiszów, Lipniak, Lubiczyn, Łubka, Łubno, Makoszka, Mariampol, Marianówka, Michałówka, Milanów, Milanów-Kolonia, Miłków, Miłków-Kolonia, Mogiłki, Mosty, Mościska, Nadzieja, Niecielin, Nietiahy, Nowe Mosty, Nowy Orzechów, Okalew, Olchówka, Omeliny, Opole, Ostrów, Ostrówki, Pachole, Parczew, Pasieka, Paszenki, Piechy, Pieńki, Pieszowola, Plebania Wola, Podedwórze, Podlasie, Pohulanka, Pomyków, Przednie, Przewłoka, Puchowa Góra, Radcze, Rudniki, Rudno, Rudno Drugie, Rudno Pierwsze, Rudno Trzecie, Rudzieniec, Rusiły, Sewerynówka, Siedliki, Siemień, Siemień-Kolonia, Smolarz, Sosnowica, Sosnowica-Dwór, Sowin, Stary Orzechów, Stępków, Szatamanka, Szelemin, Szerokie, Szlachta, Szlubów, Szytki, Tulniki, Turno, Tyśmienica, Uhnin, Uhnin Białkowski, Uhnin Sosnowski, Uhnin Ścienny, Walerianów, Wandopol, Wąskie, Welin, Wierzbówka, Wierzchowiny Nowe, Wierzchowiny Stare, Władysławów, Wola Tulnicka, Wola Przewłocka, Wólka, Siemieńska, Wyhalew, Zabłocie, Zacisze, Zadębie, Zadnie, Zadnie, Zaliszcze, Załawie, Zamłyniec, Zaniówka, Zbójno, Zieleniec, Zienki, Żmiarki, Żminne.

Mapa dojazdu:


Wyświetl większą mapę

Komentarze