Kolejne nagrody rozlosowane w Narodowej Loterii Paragonowej

Dwie najcenniejsze nagrody w losowaniu z 17 października, zostały właśnie przekazane zwycięzcom. Szczęśliwymi posiadaczami samochodów marki Opel zostali pan Jerzy ze Strzelec Opolskich (woj. Opolskie) oraz jego imiennik z Bielska-Białej (woj. Śląskie).

narodowa-loteria-paragonowa

Główna nagroda w comiesięcznych losowaniach – Opel Astra – powędrował na południowy zachód do pana Jerzego ze Strzelec Opolskich. Po wylosowaniu i sprawdzeniu paragonu oraz przygotowaniu wszystkich dokumentów, nowy nabywca może już się cieszyć nowym pojazdem. Emeryt ze Strzelec Opolskich bierze udział w zabawie od samego początku, tj. od września 2015 r., a co miesiąc rejestrował kilkadziesiąt swoich paragonów, oraz tych, które zbierał po rodzinie i znajomych. Teraz może cieszyć się ze swojej wytrwałości i sumienności w zbieraniu i wprowadzaniu do systemu konkursowego dowodów zakupu.

Druga główna nagroda, powędrowała również do pana Jerzego, tym razem jednak mieszkańca Bielska-Białej. Zwycięski paragon opiewał na 13 zł i 40 gr, a kwota ta została wydana w jednej z restauracji szybkiej obsługi. Opel Insignia był bowiem główną nagrodą w kwartalnych losowaniach paragonów z tzw. premiowanych branż, a taką branżą w trzecim kwartale tego roku była gastronomia.

Przypominamy, że Loteria Paragonowa trwa jeszcze tylko do końca marca (została przedłużona o pół roku, po zakończeniu regulaminowych 12 miesięcy, wraz z końcem września br.). Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć ukończone 18 lat i zarejestrować paragon fiskalny, opiewający na kwotę 10 zł lub wyższą. Więcej informacji można znaleźć w naszym artykule „Loteria Paragonowa – wszystko, co trzeba o niej wiedzieć”.

PIT

Powiązane artykuły