Ostatni dzień na rejestrację paragonów z października

Kończy się pierwszy miesiąc przedłużonej Loterii Paragonowej. Tylko do dzisiaj można rejestrować dowody zakupu, które zostały wydane w przeciągu ostatnich 31 dni.

narodowa-loteria-paragonowa

Narodowa Loteria Paragonowa została przedłużona o pół roku i potrwa do końca marca 2017. Zabawa polega na rejestrowaniu paragonów fiskalnych, które zostały wydane przy okazji zakupów lub korzystania z usług firm w naszym kraju. Loteria jest bezpłatna, można wprowadzić do systemu dowolną ilość paragonów, ale każdy musi opiewać na kwotę 10 zł lub wyższą.

Rejestracji paragonów wydanych w danym miesiącu, można dokonać wyłącznie do końca tego miesiąca, tzn. tylko te paragony mogą wziąć udział w losowaniu nagród. A te są bardzo cenne – do wygrania są samochody osobowe Opel Astra, tablety firmy Apple oraz komputery przenośne Lenovo. Raz na kwartał losowana jest nagroda główna – ekskluzywna limuzyna Opel Insignia. Ta nagroda losowana jest spośród zarejestrowanych w systemie paragonów, które zostały wydane w premiowanej branży. Ostatni kwartał tego roku należy w tym przypadku do kategorii „usługi taksówkarskie”.

Warto również wspomnieć, iż nagrody w konkursie są zwolnione z podatku, co stanowi dodatkowy powód by zarejestrować się w systemie i dodawać paragony, które zostały nam wydane. Dodatkowe informacje można znaleźć w naszym artykule, w którym zawarliśmy wszystko to, co warto wiedzieć o loterii.

PIT

Powiązane artykuły