W Zielonogórskim Tesco odbyła się akcja „Szybki PIT”

W galerii Tesco w Zielonej Górze przy ulicy Energetyków 2a, w drugi weekend marca spotkać było można pracowników Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze.

Eksperci byli do dyspozycji podatników w godzinach 12-18. W tym czasie można było zasięgnąć profesjonalnego doradztwa w zakresie wypełnianie deklaracji podatkowej, doboru stosownych formularzy czy obszernego tematy ulg podatkowych. Eksperci podpowiadali z jakich ulg płatnik może skorzystać, czy należy obniżkę tą odliczyć od pozyskanych dochodów czy wartości podatku oraz jakie dokumenty należy w tym celu skompletować.

Ponad to petenci mieli możliwość złożenia deklaracji podatkowych drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy do składania e-deklaracji. Przypominamy, że rozwiązanie to dostępne jest dla każdego podatnika a szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Akcja Szybki PIT, bo o niej mowa, cieszyła się wśród podatników ogromnym zainteresowanie. Wiele wskazuje na to, że rozwiązanie to może zostać wykorzystane również w przyszłym roku.

PIT

Powiązane artykuły