Auchan Łomianki wziął udział w akcji Szybki PIT

W galerii handlowej Auchan, w Łomiankach przy ulicy Brukowej 25 odbyła się akcja Szybki PIT. W dniach 13, 14, 15 marca, w godzinach 12-18 można było skorzystać z pomocy ekspertów tutejszego fiskusa. Pracownicy administracji skarbowej udzielali profesjonalnych porad dotyczących tematu podatku. Petenci mieli możliwość pozyskania wiedzy na temat formularzy podatkowych, rozliczania podatku dochodowego czy przysługujących ulg. Eksperci podpowiadali z jakich ulg podatnik może skorzystać, jak taką ulgę rozliczyć, czy wartość należy odliczyć od podatku czy od wartości pozyskanych dochodów oraz, na przykład jakie dokumenty należy skompletować bądź przedstawić aby z ulga im przysługiwała.

Ponad to każdy zainteresowany podatnik mógł złożyć swojej zeznanie podatkowe. Odbywało się to pod czujnym okiem urzędników, za pośrednictwem systemu e-deklaracji.

Szybki PIT cieszył się ogromnym zainteresowaniem a organizacja takie formy pomocy podatnikom w wypełnianiu deklaracji podatkowej zyskała sporą sympatię zainteresowanych. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku akcje tego typu również będą organizowane.

Korzystając z okazji, przypominamy wszystkim tym podatnikom, którzy nie złożyli jeszcze PIT-u w Urzędzie Skarbowym, że na wywiązanie się z obowiązku podatkowego mają czas do 30 kwietnia bieżącego roku.

PIT

Powiązane artykuły