Fiskus pomagał w C.H. Piastów w Legnicy

W centrum handlowym Piastów, które mieści się przy ulicy Najświętszej Marii Panny w Legnicy odbywała się akcja Szybki PIT. W ten sposób Ministerstwo Finansów wyszło do podatników z pomocą w rozliczaniu deklaracji podatkowych. W weekend 13-15 marca eksperci administracji skarbowej w Legnicy pełnili dyżury w godzinach 12-18. Ich głównym zadaniem było zachęcenie jak największej liczby podatników do złożenia zeznania podatkowego oraz przedstawienie zalet i możliwości platformy e-deklaracja.

Petenci mieli możliwość uzyskania informacji na temat ulg podatkowych, odliczeń i obniżeń jakie można uiścić w tegorocznym zeznaniu podatkowym, złożyć wypełnione już wcześniej zeznanie podatkowe oraz korzystając z pomocy ekspertów z Urzędu Skarbowego w Legnicy, rozliczyć oraz wysłać swój PIT drogą elektroniczną.

Akcja Szybki PIT cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród podatników. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku petenci będą mieli możliwość ponownego skorzystania z tej formy pomocy.

Ponad to informujemy, że w dniu 8 kwietnia bieżącego roku w siedzibie Urzędu Skarbowego w Legnicy przy ulicy Najświętszej Marii Panny 3, o godzinie 10:00 w sali 100 odbędzie się szkolenie pt.” Krok po kroku czyli jak rozliczyć PIT za 2014 rok przez Internet”. W imieniu placówki serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

PIT

Powiązane artykuły