Loteria Paragonowa: Rejestracja paragonów z listopada tylko do 30.11

Przypominamy, że Narodowa Loteria Paragonowa trwa w dalszym ciągu. By jednak rejestrowane dowody zakupu mogły wziąć udział w losowaniu, muszą zostać wprowadzone do systemu do końca miesiąca, w którym zostały wystawione.

narodowa-loteria-paragonowa

Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód zakupu na kwotę 10 zł lub więcej. W grze mogą wziąć udział wyłącznie paragony fiskalne, inne paragony nie są akceptowane. Posiadany kwitek należy zarejestrować na stronie głównej loterii (loteriaparagonowa.gov.pl), wraz z wprowadzeniem pierwszego paragonu, zostanie utworzone indywidualne konto, do którego należy się zalogować, by dodawać kolejne.

Losowania w Loterii Paragonowej odbywają się dwa razy w miesiącu. Można oglądać je m.in. na specjalnym kanale na YouTube lub na kanałach regionalnych TVP. Nagrodami w zabawie są samochody osobowe marki Opel, laptopy Lenovo i iPady Air 2 firmy Apple. W każdym miesiącu rozlosowywany jest jeden Opel Astra, natomiast raz na kwartał losowana jest nagroda główna – limuzyna Opel Insignia. W losowaniu tej ostatniej nagrody biorą udział wyłącznie zarejestrowane paragony z tzw. premiowanych branż. Aktualnie, od października do końca grudnia br., taką branżą są przewozy taksówkarskie.

Nagrody w loterii są zwolnione z podatku, co z pewnością ucieszy szczęśliwych zwycięzców. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz nasz artykuł Loteria Paragonowa: wszystko co trzeba o niej wiedzieć

PIT

Powiązane artykuły