Ostatnie szkolenie z zakresu JPK_VAT

Dziewiętnastego grudnia br. odbędzie się już ostatnie szkolenie dla przedsiębiorców w ramach spotkań, dotyczących obowiązku przesyłania informacji JPK_VAT. Warto skorzystać z darmowych wykładów i porad ekspertów Krajowej Administracji Skarbowej.

rozliczanie pit - sposoby opodatkowania

Ministerstwo Finansów i KAS zorganizowały listopadową akcję „Wtorki z JPK”, a dodatkowe grudniowe szkolenia z tego zagadnienia są wynikiem ogromnego zainteresowania mikroprzedsiębiorców tym tematem. Jak już wcześniej informowaliśmy, od 1 stycznia 2018 r. zmieniają się przepisy dotyczące Podatku od Towarów i Usług, które nakładają na przedsiębiorców obowiązek wysyłania elektronicznej informacji w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego JPK_VAT.

Szkolenia są bezpłatne, realizowane w każdym z urzędów skarbowych na terenie naszego kraju (oprócz urzędów wyspecjalizowanych). Co istotne, osoby chętne do wzięcia udziału w wykładach mogą udać się do jakiegokolwiek oddziału fiskusa, niekoniecznie do tego, w którym się rozliczają. Dokładne informacje m.in. na temat godzin i miejsc szkoleń dostępne są na stronach poszczególnych urzędów.

PIT

Powiązane artykuły