W Toruniu fiskus pomagał przedsiębiorcom

26 marca bieżącego roku o godz. 10.00 w siedzibie Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 63 odbyło się spotkania z ekspertami z Urzędu Skarbowego w Toruniu. Spotkania skierowane było do osób, które pozyskują dochody z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Tematem przewodnim były zmiany jakie zaszły w w polskim prawie podatkowym w roku 2015 dotyczące rozliczania podatku dochodowego dla osób fizycznych oraz osób prawnych. Oczywiście ze względu na obszerny zakres tematy poruszone zostaną najistotniejsze zagadnienia.

Po spotkaniu zainteresowani mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji w wcześniej wspomnianym zakresie. Zainteresowanie tematem okazało się tak duże, że ze względu na ograniczana liczbę miejsc w spotkaniu mogły wziąć udział tylko te osoby, które zgłosiły chęć wzięcia udziału w spotkaniu drogą elektroniczną, poprzez wysłanie e-maila na wskazany adres.
Udział w spotkaniu był bezpłatny.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Torunia zaprasza wszystkich podatników do śledzenia aktualności na stronie placówki ponieważ przewidywana jest organizacja większej liczy spotkań tego typu.

PIT

Powiązane artykuły