Wyjazd wakacyjny – jak go sfinansować?

Gdy zbliża się okres wakacji, każdy z nas marzy o tym, by udać się na długo wyczekiwany urlop. Zaczynamy zastanawiać się nad wyborem miejsca wyjazdu i często zdarza się, że marzenia, które chcielibyśmy zrealizować, nie pokrywają się z grubością naszego portfela. Co możemy zrobić, aby zdobyć gotówkę na wymarzone wakacje?

Bank – kredyt gotówkowy

Jeżeli mamy zdolność kredytową oraz jesteśmy wiarygodnymi klientami, bank chętnie udzieli nam zobowiązania gotówkowego. Wiele z nich, w swojej ofercie posiada także pożyczki online – możemy je wziąć bez wychodzenia w domu. Jednakże w przypadku kiedy obciążeni jesteśmy innymi kredytami, pożyczkami lub widniejemy we wpisach w BIK-u, nie stanowimy w oczach baku wiarygodnego klienta i nie udzieli nam on pożyczki.

wyjazd wakacyjny

Instytucje pozabankowe a pożyczka gotówkowa

W Polsce instytucje pozabankowe cieszą się ogromną popularnością. Dzięki swojej dostępności i prostocie związanej z formalnościami około kredytowymi, przyciągają do siebie wielu klientów. Na rynku pożyczek online znajdziemy dwa rodzaje ofert, tzw. chwilówki oraz pożyczki ratalne. Pierwsza z opcji to pożyczka gotówkowa, którą musimy zwrócić w ciągu 30 dni. Kolejną możliwością jest zobowiązanie, które spłacamy w ratach – ich wysokość oraz okres spłaty określamy sami, w składanym przez wniosku. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.ratkomat.pl. Cała procedura odbywa się przez internet, bez konieczności odwiedzania siedziby firmy. Dodatkowo instytucje pozabankowe nie wymagają zabezpieczeń. Dzięki temu, nie musimy prosić nikogo z przyjaciół, czy rodziny o to by został naszym poręczycielem.

Pożyczka online- – jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

Ogromnym ułatwieniem w poszukiwaniu pożyczki przez internet są rankingi i przeglądarki pożyczkowe. Dzięki temu, że zawierają zbór wszystkich pożyczkodawców oraz ofert, mamy gwarancję, że nie przegapimy najatrakcyjniejszej dla nas oferty i nie wejdziemy we współpracę z przedsiębiorstwem, które nie jest godne zaufania.

Nie musimy rezygnować z naszych wymarzonych wakacji. Decydując się na pożyczkę online, mamy pewność, że nie czeka nas uciążliwe przechodzenie przez długie procesy weryfikacyjne – zaciągniemy zobowiązanie, nie wychodząc z domu. Dzięki skorzystaniu z pomocnych takich narzędzi jak rankingi i przeglądarki internetowe, nie przegapimy najlepszej dla nas oferty.

PIT

Powiązane artykuły